Souhlasíte s používáním analytických cookies a podobných souborů?
Jsou to malé textové soubory, které mi pomáhají sledovat například návštěvnost mé stránky. Více informací naleznete v sekci Osobní údaje (odkaz je dole na hlavní stránce), v této sekci můžete své rozhodnutí později změnit.

Pravidla použití

1. Přijetí pravidel používání


1.1. Vstupem na tyto webové stránky a jejich používáním vyjadřujete svůj souhlas s následujícími pravidly používání.

1.2. Nepokračujte v používání těchto webových stránek, pokud nesouhlasíte s těmito pravidly.


2. Ochrana autorských práv


2.1. Veškerý obsah zveřejněný na těchto webových stránkách (včetně textů, obrázků, videí a grafiky) je chráněn autorským právem.

2.2. Bez mého písemného souhlasu nesmíte tento obsah kopírovat, šířit, upravovat nebo publikovat pro komerční účely. Užití tohoto obsahu je povoleno pouze pro osobní potřeby a vždy je nutné tuto stránku uvést jako zdroj.


3. Odpovědnost za obsah


3.1. Nejsem odpovědný za přesnost, úplnost ani aktuálnost informací uvedených na mých webových stránkách. Obsah těchto stránek je založen výhradně na mých osobních vědomostech a zkušenostech a jejich úplnou správnost nebo přesnost nezaručuji.

3.2. Nepřebírám žádnou odpovědnost za přímá nebo nepřímá zranění či škody vzniklé v důsledku používání tohoto webu a informací z něj. Doporučuji dbát při cvičení na opatrnost a respektovat vlastní fyzické možnosti.


4. Odkazy na externí webové stránky


4.1. Webové stránky mohou obsahovat odkazy na externí webové stránky, které nejsou pod mojí kontrolou.

4.2. Nejsem odpovědný za obsah ani politiku ochrany osobních údajů externích stránek.


5. Změna pravidel používání


5.1. Vyhrazuji si právo tato pravidla používání kdykoliv změnit. Je vaší povinností průběžně je sledovat a seznámit se s případnými změnami. Pokračováním v používání webových stránek po provedení změn v těchto pravidlech vyjadřujete svůj souhlas s novými pravidly.


16.06.2023   


2023 © Pavel Šubert