Co je lepší – workout nebo posilovna?

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 4

 1. Ruory napsal:

  Tohle má být článek? Tyhle plky? Je to velice neobjektivní a zavádějící. Např: Myslíte že v posilovně nemůže být člověk kreativní? Hlavně nechápu proč posilovnu oddělovat od kalisteniky. Já i když cvičím s vlastní váhou tak jdu do fitka. Jsou tam hrazdy atd. Podle mě je chyba když se to striktně odděluje. Trochu mě štve že teď je kalistenika Cool a “posilovna” je strašně dehonestovaná. Ale proč, když se dá kalistenika cvičit i ve fitku? Vidím v tom logiku že když někdo špatně cvičí( a to s činkama i bez činek ), tak je to špatně. A v posilovně se cvičí, tudíž posilovna je špatná. Podle mě je toto téma hodně omílané, ale je nesmyslné. Pletou se tu jabka s hruškama. V posilovně si klidně můžu zahrát piškvorky když na to přijde. Podle logiky tohoto článku jsou piškvorky taky špatné?

  • admin napsal:

   Děkujeme za názor. Ale myslím, že se u toho zbytečně čílíte;) Tento článek rozhodně nedehonestuje posilovnu, a ani to není záměr.

   Článek také rozhodně není žádnou hlubokou exaktní studií. Ale vyzdvihuje jednoduchou formou hlavně to, že streetworkout s porovnáním s klasickým cvičením v posilovně je méně finančně náročný a také není omezený na prostor posilovny. Jak je uvedeno v závěru. (Kliky můžete dělat klidně ve vlaku, ale benchpress určitě ne)

   Samozřejmě, že “posilovnou” je zde myšlený klasický bodybuilding s činkami a na strojích. Což dle Vaší odpovědi asi takto nebylo pochopeno…. Příště budeme přesnější.

 2. REEK napsal:

  Ja delam street workout na zimu si poridim hrazdu , bradla na dipy a male bradla na stojky , kliky ,..souhlasim s vami. Nebudete mit postavu jako Ronnie Coleman , Arnold Schwarzenegger , ani jako fyzik , ale mirne atletická postava bude ( brisaky , vyrysovane svaly na rukou , zadech a hrudi)

 3. Tomáš napsal:

  já jsem taky spíš pro vlastní váhu,ale cvičení kdekoli,je trochu přitažené za vlasy a ne každý by mohl toto nadsazení pochopit(jde hlavně o to,že ne vždy je člověk vhodně oblečen a ve vlaku jezdím a mohu vám dát písemně,že nikdo by tam cvičit nechtěl-přeplněné a vydýchané prostory). Jinak nemám výhrady,dokonce bych řekl,že cvičení vlastní vahou je nejlepším předstupněm,před stavením “extra hmoty”

Leave a Reply